Parafia w Skawicy

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy aktualności z życia parafii, ogłoszenia i intencje mszalne

OVERVIEW

This site parafiaskawica.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have audited seven pages within the site parafiaskawica.pl and found zero websites interfacing with parafiaskawica.pl.

PARAFIASKAWICA.PL RANKINGS

This site parafiaskawica.pl has seen variant quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiaskawica.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaskawica.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaskawica.pl

WHAT DOES PARAFIASKAWICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaskawica.pl Mobile Screenshot of parafiaskawica.pl Tablet Screenshot of parafiaskawica.pl

PARAFIASKAWICA.PL HOST

We detected that a lone root page on parafiaskawica.pl took two thousand one hundred and forty-one milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
31.186.82.38

I discovered that this website is employing the nginx operating system.

Parafia w Skawicy

DESCRIPTION

CONTENT

This site parafiaskawica.pl states the following, "48 33 877 53 18." Our analyzers noticed that the website also stated " Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy." The Website also stated " 48 33 877 53 18. 48 33 877 55 88. 09 8799 0001 0020 0200 0433 0001. Msze święte w niedziele i święta. 1600 lub o 1800 w. Msze święte w dni powszednie. W poniedziałki i środy 700. We wtorki, czwartki, piątki i soboty 1700 w okresie zimowym lub 1800 w okresie letnim. Gorzkie Żale w niedzielę o 1500." The website's header had parafia as the most important keyword. It was followed by religia, Skawica, and Zawoja which isn't as highly ranked as parafia. The next words the site used was chrześcijaństwo. Matka Boska Częstochowska was also included but will not be seen by search crawlers.

VIEW MORE WEBSITES

W wakacje nie ma tej Mszy Św.

Parafia Skotniki

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bo? W Krakowie - Skotnikach. Jak do nas trafić? Msze św. Naszą witrynę przegląda teraz 8. Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Różańcowej. 3 Niedziela Wielkanocna, 15. W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej. W przyszłą niedzielę o godz. 30 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

Strona główna

Dokumenty niezbędne do otrzymania sakramentów świętych. Proboszczowie i wikariusze parafii w Słaboszewie. Dekret erygacyjny oraz spis inwentarza. Link do krótkiego materiału video z wprowadzenia na urząd proboszcza video. Link do zdjęć z wprowadzenia na urząd proboszcza galeria. Drogim parafianom, gościom i sympatykom naszej Parafii,.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie - Aktualności

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Wam wszystkim i miłym Gościom.

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy Our Lady Queen of Poland

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski. Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy and Our Lady Queen of Poland. Nawiedzenie obrazu Matki Bożej z Guadalupe. W dniach od 20 do 24 kwietnia naszą parafię nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej z Guadalupe. Sanktuarium mieści się w Bedford. Week Timetable of Slough Visit.